WD® S NOVOU PRODUKTOVOU ŘADOU URČENOU PRO SLEDOVACÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kategorie: Externí / interní disky Vytvořeno: 2014-03-03 Zobrazeno: 2163 Komentáře: 0

Společnost  WD®, součást Western Digital (NASDAQ: WDC), s vedoucím postavením v odvětví ukládání dat, dnes oznámila dostupnost pevných disků WD Purple™. Tento 3,5" disk s velkou kapacitou a s cíleným určením pro aplikace monitorovacích, sledovacích a zabezpečovacích zařízení je navržen pro ukládání videozáznamů z kamerových sledovacích systémů. Disky WD Purple vynikají v prostředí kamerových zabezpečovacích systémů v domácnostech, domácích kancelářích a malých firmách, kde se používá až osm pevných disků a až 32 kamer s rozlišením HD. Nové disky jsou již dodávány na trh a to v kapacitách od 1 TB až po 4 TB.

„Naši produktovou řadu jsme nyní rozšířili o disky WD Purple. Zcela v duchu našeho hesla ´Power of choice – síla volby´. Usnadnili jsme tím našim reselerům, integrátorům i koncovým uživatelům volbu správného disku pro jejich aplikace. Volbu disku, který byl ověřen našimi partnery z odvětví zabezpečovacích a monitorovacích systémů,” říká Matt Rutledge, senior vice prezident společnosti WD pro ukládací technologie a dodává: „WD optimalizovalo produktovou řadu WD Purple pro aplikace bezpečnostních zařízení. Dosahujeme tak vylepšeného přehrávání videozáznamu ve vysokém rozlišení, při nepřetržité - 24/7 - pracovní zátěži v prostředí kamerových sledovacích systémů.”

“Na rozdíl od běžných disků pro stolní počítače, které jsou navrženy pro osm hodin práce v jednom dni, disky WD Purple poskytují spolehlivou práci v systémech společnosti Hikvision, které jsou určeny pro domácnosti a male firmy. Je tak zaručeno, že důležité video záznamy budou k dispozici ve chvíli, kdy jsou nejvíce potřeba,” říká Ying Yang, ředitel testování ve společnosti Hikvision a dodává: „Dalším benefitem disků WD Purple je fakt, že podporují až osm disků v systému a 32 HD kamer a umožňují tak flexibilně rozšiřovat rozsah monitorovaného pokrytí.”

„Největším trendem, který v nedávné době postihl trh zabezpečovacích kamerových systémů, byl přechod od analogových kamer ke kamerám síťovým,” říká Jon Cropley, hlavní analytik kamerových systémů ve společnosti IHS Technology (NYSE: IHS), a dodává: „Zvyšování rozlišení, dynamický rozsah záznamu a funkcionality pro denní a noční záznam přinášejí stále vyšší požadavky na ukládací řešení, která tak musí být schopna uložit stále větší objemy videozáznamu.”

Disky WD Purple nabízejí nižší spotřebu energie a mají mnoho dalších pokročilých funkcí, které byly dříve vyhrazeny pro úložiště na úrovni podnikových řešení. Jsou optimalizovány pro požadavky digitálních zařízení typu PVR, DVR nebo NVR, které jsou neustále v provozu.

Technické specifikace
Pevné disky  WD Purple jsou vybaveny celou řadou exklusivních technologií, mezi které patří:

  •     AllFrame™ - Technologie AllFrame, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, pomáhá eliminovat ztrátu záznamu a zlepšuje přehrávání a datový tok. Firmware disků WD Purple zabraňuje pixelaci obrazu a výpadkům nahrávání.
  •     Advanced Format Technology™ (AFT) – Tato technologie umožňuje zvyšovat hustotu zápisu a byla přijata společností WD i dalšími výrobci disků. Zajišťuje zvyšování kapacity.

Navrženy pro kompatibilitu
Disky WD Purple jsou navrženy a testovány tak, aby splňovaly standardy třídy monitorovacích kamerových systémů. Snadno se integrují do nových ale i stávajících bezpečnostních systémů. Jsou kompatibilní se šasi a čipovými sadami předních výrobců. Společnost WD úzce spolupracovala s partnery z odvětví bezpečnostních systémů při vývoji a stanovení benchmarkových hodnot pro definování a demonstrování výkonu v kamerových sledovacích systémech. Testy disků WD Purple indikují skvělý výkon v produktech pro zabezpečovací a sledovací systémy zvláště v případě navyšování počtu kamer, počtu kanálů a pracovního zatížení. Pro zákazníky je k dispozici i nástroj, rozcestník, který napomáhá ve výběru disků pro kamerové zabezpečovací systémy.

Tagy: wd kamery hdd

Napiš komentář

Captcha